NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Produkty na komary i kleszcze w salonikach Kolportera

2020-06-10 09:57:00

Wprawdzie z powodu pandemii znacznie ograniczmy w tym roku wyjazdy nad morze czy jeziora, ale wielu z nas z pewnością wybierze się do lasu, parku czy na działkę, gdzie życie będą nam uprzykrzać komary i kleszcze. Zresztą w miastach też można się zetknąć z tymi owadami.

W ofercie saloników Kolportera od mają br. są dostępne dwa rodzaje bransoletek: przeciwko komarom i przeciwko kleszczom. Są to wysoko i długotrwale skuteczne środki odstraszające, jedne i drugie działają do 350 godzin.

Klienci saloników mogą też kupić naklejki odstraszające kleszcze (6 sztuk w opakowaniu). Można je nakleić na buty, ubranie, plecak czy wózek dziecięcy, a ich czas działania wynosi 72 godziny.   

Producentem bransoletek i naklejek jest firma Trixline  Polska, która specjalizuje się m.in. w produkcji repelentów, czyli produktów przeznaczonych do ochrony dla ludzi przed owadami, takimi jak komary czy kleszcze, w formie elastycznych bransoletek oraz uniwersalnych naklejek. Produkty składają się w 100% z naturalnych składników nie zawierają chemicznych środków owadobójczych i są hipoalergiczne.

 

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: