NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Promocja Pringles w salonikach Kolportera

2018-09-04 10:36:00

W wybranych salonikach Kolportera trwa akcja promocyjna marki Pringles. Do zdobycia są elastyczne i funkcjonalne lampki ledowe.

– To kolejna akcja promocyjna marki Pringles w naszej sieci. Pierwsza, która odbyła się w czerwcu br., cieszyła się bardzo dużą popularnością naszych klientów. Wówczas do zdobycia były piłki sygnowane logo chipsów – mówi Monika Jakubiec, starszy specjalista ds. produktu w Kolporterze.

W tej akcji każdy klient, który w jednym z saloników kupi dwie tuby po 165 g chipsów premiowanych marki Pringles, otrzyma lampkę ledową z wejściem na USB. Promocja obejmuje smaki Pringles Original, Pringles Sour Cream& Onion i Pringles Paprika.

Lampka, którą można odebrać w momencie zakupu, to praktyczny gadżet dla wszystkich studentów, czytelników, pracowników biurowych a nawet turystów. Jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników podręcznych komputerów, takich jak notebook czy laptop. Świetnie sprawdza się przy nocnej pracy, przy czytaniu książki lub pisaniu tekstu w zaciszu nocy. Jest energooszczędna, a dzięki swojej giętkości światło świeci tak jak chce jej użytkownik.

Akcją promocyjną Pringles objęte są 52 saloniki Kolportera, w których czeka 600 sztuk lampek.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: