NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Bilety podróżne są już dostępne w sieci Kolportera w całej Polsce

2017-05-15 13:40:48

Już w 949 salonikach prasowych Kolportera klienci mogą kupować bilety kolejowe, autobusowe i busowe. W poniedziałek 15 maja ta usługa została uruchomiona w 83 punktach na terenie województw: świętokrzyskiego i opolskiego.

Bilety podróżne pojawiły się w salonikach Kolportera w sierpniu 2016 r., początkowo na terenie województw: świętokrzyskiego, mazowieckiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. W ciągu kolejnych 10 miesięcy spółka sukcesywnie wprowadzała je do swojej oferty w kolejnych województwach. Dziś są dostępne praktycznie w całej Polsce.

15 maja sprzedaż biletów uruchomiono w ponad 20 salonikach, zlokalizowanych na terenie Kielc, a także m.in. w Jędrzejowie, Busku Zdroju, Ostrowcu Świętokrzyskim, Sandomierzu, Skarżysku Kamiennej, Starachowicach, Włoszczowie, Końskich. Z kolei na terenie województwa opolskiego sprzedaż biletów rozpoczęły saloniki m.in. w Kędzierzynie Koźlu, Opolu, Nysie, Strzelcach Opolskich, Kluczborku. 

Bilety podróżne – nowa oferta sieci saloników – to efekt umowy, jaką Kolporter podpisał w 2016 r. z firmą Teroplan S.A., właścicielem portalu e-podróżnik.pl. E-podróżnik.pl znajduje się w pierwszej piątce największych turystycznych serwisów internetowych w Polsce. Dysponuje największą i najpopularniejszą wyszukiwarką połączeń, swoim użytkownikom udostępnia także bilety blisko 170 przewoźników autobusowych i kolejowych. Teraz można je kupić również w salonikach prasowych Kolportera.

– To dla nas znaczący krok w rozwoju oferty saloników prasowych, co najważniejsze – wychodzący naprzeciw oczekiwaniom klientów. Możliwość zakupu biletów kolejowych czy autobusowych w naszej sieci stanowi bowiem spore ułatwienie dla podróżujących. Dodatkowo, korzystając z możliwości jakie daje
e-podróżnik.pl, nasi sprzedawcy pomogą klientowi wybrać optymalne połączenie w najlepszej cenie  – mówi  Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera.

Przed kilkoma dniami e-podróżnik uruchomił sprzedaż biletów na kursy ponad 100 przewoźników międzynarodowych – oferta obejmuje przede wszystkim połączenia z całej Polski na Ukrainę, w tym do takich miast jak Lwów, Kijów, Odessa, Tarnopol, ale też wielu innych mniejszych i większych miejscowości. Bilety tych przewoźników międzynarodowych są również dostępne w salonikach Kolportera.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: