NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Akcja Winiary w salonikach Kolportera

2017-03-20 10:36:34

W salonikach i salonach prasowych Kolportera trwa program konsumencki Winiary – „Odbierz deskę, zbierz wielkanocną kolekcję!”.

Do 30 kwietnia br. w 350 salonikach  Kolportera można odbierać deski do krojenia sygnowane logo Winiary. Warunkiem otrzymania deski jest okazanie dowodu zakupu (z dowolnego sklepu) produktów marki Winiary na kwotę minimum 10 złotych. Wielkanocna kolekcja desek Winiary składa się z trzech produktów, każdy o innym wzorze. A wśród nich znajdują się deski z napisami: „Łam przepisy”, „Daj po garach” lub „Przypraw o zachwyt”.

– Akcja „Odbierz deskę, zbierz wielkanocną kolekcję!” jest jednym z przykładów redempcji, czyli systemowego wydawania nagród,  organizowanego w naszej sieci. Od ponad 20 lat oferujemy taką usługę i kompleksowo zajmujemy się jej przeprowadzeniem. W sumie na koncie mamy już ponad 150 akcji, a ilość wydanych w naszych salonikach nagród to ponad 7,3 miliona. Cieszy nas fakt, że coraz więcej firm dostrzega naszą sieć jako kanał dystrybucji nagród w różnych programach konsumenckich – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: