NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

Kolporter poszerza sieć punktów sprzedaży biletów podróżnych

2016-11-15 10:53:25

W ponad 40 salonikach i salonach prasowych Kolportera, zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego można kupować bilety kolejowe, autobusowe i busowe blisko 140 przewoźników.

Dolnośląskie to kolejny region, w którym Kolporter uruchomił sprzedaż biletów. Ta nowa oferta sieci saloników to efekt umowy jaką spółka podpisała z firmą Teroplan S.A. – właścicielem portalu e-podróżnik.pl. Korzystają z niej już klienci saloników Kolportera z województw: mazowieckiego, małopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, śląskiego, opolskiego i świętokrzyskiego. Od początku listopada bilety podróżne można także kupować w salonikach i salonach prasowych, zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego – m. in. we Wrocławiu, Wałbrzychu, Trzebnicy, Świebodzicach, Świdnicy, Żmigrodzie, Złotoryi, Strzegomiu, Ruszowicach, Oławie, Oleśnicy, Nowej Rudzie, Lubinie, Legnicy, Jeleniej Górze, Dzierżoniowie, Bolesławcu, Bielawie i Bielanach Wrocławskich.

W całej Polsce bilety podróżne oferuje już około 350 punktów sprzedaży Kolportera. Spółka zapowiada rozszerzenie ten oferty na kolejne województwa.
Sieć saloników i salonów prasowych Kolportera liczy obecnie około 1000 punktów, zlokalizowanych w całym kraju. Oferuje blisko 700 produktów, rocznie obsługuje ok. 70 mln klientów. Lista punktów sprzedaży, które mają w swojej ofercie bilety dostępna jest na stronach: http://www.e-podroznik.pl oraz http://www.kolporter.com.pl/mapa_saloniki.php.

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: